Facebook Instagram Twitter Youtube
Home Jeugd Clubkampioen- schappen Club kampioenschappen uitslagen
Clubkampioenschappen Uitslagen


Clubkampioenschappen jeugd 2017 Afdrukken E-mail
Geschreven door Remco van der Lee   
maandag, 13 november 2017 22:22

Zondag 19 november vonden de Clubkampioenschappen voor de jeugd plaats in sporthal De Viergang. Hieronder zijn de uitslagen te lezen.

Clubkampioen bij jongens: Cas van den Biggelaar

Clubkampioen bij de meisjes: Meike de Kraa

Alle foto's zijn hier te vinden.

 Poule 1 jongens

Clubkampioenen_jongens

    1 2 3 4
1 Tim Meulstee    12-21 14-21 14-21 24-22 12-21 21-13 21-12
2 Lucas Tettero  21-12 21-14   14-21 22-20 19-21 21-10 21-6
3 Cas van den Biggelaar 21-14 22-24 21-12 21-14 20-22 21-19   21-5 21-8
4 Patrick De Keijzer  13-21 12-21 10-21 6-21 5-21 8-21  

 

  Stand Pt Wed  Games   Punten 
1 Cas van den Biggelaar 3 3 6 - 2 168 - 118
2 Lucas Tettero 2 3 5 - 2 139 - 104
3 Tim Meulstee 1 3 3 - 4 118 - 131
4 Patrick De Keijzer 0 3 0 - 6 54 - 126

 

Poule 1 meisjes

Clubkampioen_meisjes

    1 2 3 4 5 6
1 Julia Kwakkelstein   25-27 14-21 21-8 21-1 11-21 9-21 21-13 21-16 15-21 23-21 21-10
2 Qian Rui (Cindy) Chang 27-25 21-14   21-9 21-19 11-21 10-21 7-21 22-20 21-18 21-8 21-16
3 Shana Mahradjsing 8-21 1-21 9-21 19-21   5-21 5-21 17-21 13-21 17-21 13-21
4 Meike de Kraa 21-11 21-9 21-11 21-10 21-5 21-5   21-12 21-3 21-14 21-8
5 Frederique Lenssen 13-21 16-21 21-7 20-22 18-21 21-17 21-13 12-21 3-21   21-17 21-12
6 Emma Molenaar 21-15 21-23 10-21 8-21 16-21 21-17 21-13 14-21 8-21 17-21 12-21  

 

  Stand Pt Wed  Games   Punten 
1 Meike de Kraa 5 5 10 - 0 210 - 88
2 Qian Rui (Cindy) Chang 4 5 8 - 3 203 - 192
3 Julia Kwakkelstein 3 5 6 - 5 202 - 180
4 Frederique Lenssen 2 5 5 - 6 187 - 193
5 Emma Molenaar 1 5 3 - 8 169 - 215
6 Shana Mahradjsing 0 5 0 - 10 107 - 210

 

Poule 2 jongens

jck-jongens2

    1 2 3 4 5
1 Xin Yuan (Alex) Chang    10-21 11-21 7-21 14-21 Geen Wedstrijd 21-10 15-21 21-12
2 Marijn Runia  21-10 21-11   23-21 21-17 Geen Wedstrijd 21-15 21-9
3 Menno Wagenaar  21-7 21-14 21-23 17-21   Geen Wedstrijd 21-13 21-9
4 Rick Smallegange  Geen Wedstrijd Geen Wedstrijd Geen Wedstrijd   Geen Wedstrijd
5 Stijn Visser  10-21 21-15 12-21 15-21 9-21 13-21 9-21 Geen Wedstrijd  

 

  Stand Pt Wed  Games   Punten 
1 Marijn Runia 4 4 6 - 0 128 - 83
2 Menno Wagenaar 3 4 4 - 2 122 - 87
3 Xin Yuan (Alex) Chang 2 4 2 - 5 99 - 127
4 Stijn Visser 1 4 1 - 6 89 - 141
5 Rick Smallegange 0 4 0 - 0 0 - 0

 

Poule 2 meisjes

jck-meisjes2

    1 2 3 4
1 Chanel Snijders    Geen Wedstrijd 15-21 18-21 Geen Wedstrijd
2 Yrsa Ghahremani  Geen Wedstrijd   Geen Wedstrijd Geen Wedstrijd
3 Inge van Rooijen  21-15 21-18 Geen Wedstrijd   Geen Wedstrijd
4 Zuzanna Gluszak  Geen Wedstrijd Geen Wedstrijd Geen Wedstrijd  

 

  Stand Pt Wed  Games   Punten 
1 Inge van Rooijen 3 3 2 - 0 42 - 33
2 Chanel Snijders 2 3 0 - 2 33 - 42
3 Yrsa Ghahremani 0 3 0 - 0 0 - 0
4 Zuzanna Gluszak 0 3 0 - 0 0 - 0

 

Poule 3 jongens

jck-jongens3

    1 2 3 4
1 Bas Kuijper    21-14 21-19 21-15 21-13 21-19 9-21 21-11
2 Luuk de Bruijn  14-21 19-21   21-6 21-12 21-11 21-8
3 Tristan de Koning  15-21 13-21 6-21 12-21   9-21 8-21
4 Jamie van Marrewijk  19-21 21-9 11-21 11-21 8-21 21-9 21-8  

 

  Stand Pt Wed  Games   Punten 
1 Bas Kuijper 3 3 6 - 1 135 - 112
2 Luuk de Bruijn 2 3 4 - 2 117 - 79
3 Jamie van Marrewijk 1 3 3 - 4 112 - 110
4 Tristan de Koning 0 3 0 - 6 63 - 126

 

Poule 4 jongens

Er zijn twee jonge meisjes aan deze poule toegevoegd, omdat hun poule kwam te vervallen in verband met het niet komen opdagen van de overige deelnemers in die poule. Deze meisjes hebben de beker van poule 3 meisjes meegekregen.

jck-jongens4

jck-meisjes3

 

    1 2 3 4 5 6
1 Lars Zandbergen    Geen Wedstrijd 10-21 12-21 20-22 21-16 21-19 21-19 21-15 21-18 21-15
2 Leon van Petegem  Geen Wedstrijd   Geen Wedstrijd Geen Wedstrijd Geen Wedstrijd Geen Wedstrijd
3 Sjoerd Kuijper  21-10 21-12 Geen Wedstrijd   21-6 21-13 21-10 21-13 21-17 21-17
4 Robbin van der Maarel 22-20 16-21 19-21 Geen Wedstrijd 6-21 13-21   16-21 13-21 21-16 17-21 14-21
5 Laura de Groot  19-21 15-21 Geen Wedstrijd 10-21 13-21 21-16 21-13   21-18 18-21 21-17
6 Elena van Kuijk  18-21 15-21 Geen Wedstrijd 17-21 17-21 16-21 21-17 21-14 18-21 21-18 17-21  

 

  Stand Pt Wed  Games   Punten 
1 Sjoerd Kuijper 5 5 8 - 0 168 - 98
2 Lars Zandbergen 4 5 6 - 3 168 - 166
1 Laura de Groot 3 5 4 - 5 159 - 169
2 Elena van Kuijk 2 5 3 - 7 181 - 196
5 Robbin van der Maarel 1 5 2 - 8 157 - 204
6 Leon van Petegem 0 5 0 - 0 0 - 0